Vesnický potok
Autor: Theodor Šimon
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 58,5 cm, výška: 48,5 cm, rámování: 63 x 73
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.07.2024 21:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč