Domy v ulici
Autor: Josef Nový
(1885 Praha - ?)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 39 cm, výška: 37 cm, rámování: 42 x 44
Stav: poškozeno
Konec dražby: 06.08.2024 20:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč