89. Ovocný sad
Autor: Jiří Heřman
(1892 - 1969 Uherské hradiště)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 38 cm, výška: 28 cm, rámování: 34,5 x 44,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:29 SELČ
Zbývá: 17d 17h 38m 55s
Vyvolávací cena: 2 500 Kč