Koťata
Autor: Jan Stratil
(1953 Valtice)
na reversu autorský přípis, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 27 cm, rámování: 36 x 47 cm
Konec dražby: 04.06.2024 21:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč