70. Krajina
Autor: Richard Přikryl
(1906 Bobrová - 1978 Jihlava)
signováno a datováno vpravo dole
Technika: olej na kartonu, datace: 1966
Šířka: 59 cm, výška: 44 cm, rámování: nerámováno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:23 SELČ
Zbývá: 18d 8h 30m 38s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč