228. Máky ve váze
Autor: Vladimír Novák
(1898 Praha - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 75 cm, výška: 50 cm, rámování: 61 x 85 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 21:15 SELČ
Zbývá: 18d 6h 47m 14s
Vyvolávací cena: 700 Kč