Konvolut obrazů - 2 kusy
Autor: Jaroslav Dračka
(1923)
signováno a datováno, rámováno
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 46 x 61 cm
Konec dražby: 14.05.2024 20:55 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč