Zima
Autor: Hans Rohan Rohacs
(1899)
signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 42 cm, výška: 50 cm, rámování: 59 x 51 cm
Konec dražby: 04.06.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč