Vesnice
Autor: A. Vejsada
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 47,5 cm, výška: 33,5 cm, rámování: 44 x 58
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč