Kašna na Velkém náměstí v Kroměříži
Autor: František Nesvatba
(1902 Kroměříž - 1976)
datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kvaš, datace: 1963
Šířka: 22 cm, výška: 33 cm, rámování: 57 x 43 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč