V lese
Autor: Antonín Volhejn
(1910 - 1988)
přisouzeno autorovi, pochází z rodiny autora
Technika: olej na kartonu
Šířka: 31 cm, výška: 36 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:11 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč