Ženský akt
Autor: Jarmila Kalašová Svobodová
(1927 Praha)
na reversu štítek galerie Mazur, vpravo dole signováno, paspartováno, zaskleno
Technika: tuš, materiál: na kartonu
Šířka: 18,5 cm, výška: 24,5 cm, rámování: 38 x 30 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč