40. Zebry
Materiál: tisk na plátně, fixováno na desce
Šířka: 70 cm, výška: 70,5 cm, rámování: volné plátno
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:13 SELČ
Zbývá: 18d 8h 27m 17s
Vyvolávací cena: 300 Kč