Vltava
Autor: Stanislav Sucharda
(1866 Nová Paka - 1916 Praha)
Patinovaný sádrový reliéf, signováno vpravo nahoře, zaskleno a rámováno.
Šířka: 29 cm, výška: 36 cm, rámování: 43 x 35,5 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč