40. Corpus Kristus na kříži

Patinovaná dřevořezba. Osvědčení k trvalému vývozu předmětu kulturní hodnoty přiloženo.
Technika: dřevořezba, datace: 19. stol.
Výška: 114 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 07.02.2024 20:13 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč