Podzámecká zahrada v Kroměříži
Autor: Zuzana Mustafiová
na reversu štítek galerie Mazur, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu, datace: 2006
Šířka: 27 cm, výška: 38 cm, rámování: 49 x 38 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč