Konvolut 3 kreseb
Autor: Pavlína Kuchařová
3 kusy, signováno, zaskleno, rámováno
Šířka: 9 cm, výška: 9 cm, rámování: 18 x 18 cm
Konec dražby: 11.09.2024 21:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč