Práce na zahradě
Autor: Josef Bieber
(1896 Boskovice - 1970 Boskovice)
signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: tempera
Šířka: 35 cm, výška: 49,5 cm, rámování: 61 x 47
Konec dražby: 19.08.2024 20:48 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč