Stojící akt
Autor: Rudolf Fugger
na reversu štítek a razítko galerie Mazur, vpravo dole signováno, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel, materiál: na kartonu
Šířka: 21 cm, výška: 40 cm, rámování: 54 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 21:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč