Letní štěstí
Autor: Pavel Grégr
(1976 Brno)
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: akryl
Šířka: 75,5 cm, výška: 60,5 cm, rámování: 73 x 88
Konec dražby: 11.09.2024 21:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč