Krajinou hudby
Autor: Pavel Grégr
(1976 Brno)
Signováno a datováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur, rámováno.
Technika: akryl, materiál: plátno, datace: 2006
Šířka: 40,5 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 52,5 x 52,5 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč