Kolonáda Luhačovice
Autor: Jiří Ořechovský
(1949 ?)
Signováno vpravo dole, na reversu štítek galerie Mazur. Rámováno.
Technika: olej na sololitu
Šířka: 50 cm, výška: 37 cm, rámování: 45,5 x 58 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč