157. Dívka a chlapec, konvolut 2ks
Autor: František Bezděk
(1906 Uherský Ostroh - 1983 Uherský Ostroh)
Monogramováno a datováno, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: akvarel, datace: 1942
Šířka: 8,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 29 x 22
Konec dražby: 07.10.2024 20:52 SELČ
Zbývá: 17d 18h 45m 18s
Vyvolávací cena: 400 Kč