227. Pohled na město
Autor: Jan Hrnčárek
(1918 Fryčovice - 2009 ?)
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 62 x 81,5 cm
Konec dražby: 09.10.2024 21:15 SELČ
Zbývá: 18d 7h 25m 1s
Vyvolávací cena: 800 Kč