Scénografické motivy II., konvolut 38ks
částečně signováno, datováno a paspartováno
Šířka: cca 45 cm, výška: cca 30 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.07.2024 20:17 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 500 Kč