Pohled do údolí
signováno vpravo dole, malba poškozena, nerámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 70 cm, výška: 55 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč