Lesní motiv
Autor: Peter Adolf Persson
(1862 Švédsko - 1914 Tyringe, Sweden)
Signováno vlevo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 57,5 cm, výška: 37 cm, rámování: 53 x 73 pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 21.08.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč