Pěšina
Autor: Elsa Selander
(1906 - 1960 Björnstorp, Švédsko)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 50 cm, výška: 60 cm, rámování: 76 x 66 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 000 Kč