Krajina s řekou
Autor: Jaromír Trojan
(1922 Hlinsko - 2002 Jičín)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1981
Šířka: 80 cm, výška: 40 cm, rámování: 47 x 87 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:47 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč