Cesta u lesa
Autor: Jaromír Trojan
(1922 Hlinsko - 2002 Jičín)
Signováno a datováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno. Sklo prasklé.
Technika: olej na kartonu, datace: 1980
Šířka: 60 cm, výška: 40 cm, rámování: 60,5 x 82 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč