Cesta ze Zubří
Autor: Jaromír Trojan
(1922 Hlinsko - 2002 Jičín)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu, datace: 1977
Šířka: 70 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 83 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč