V krajině s bystřinou
Autor: L. Richards
jméno autora na rámu, signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 76 cm, výška: 51 cm, rámování: 75 x 100 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 05.06.2024 21:18 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč