Domů z pastvy
Autor: Olof Prytz
(1872 - 1954 Göteborg, Švédsko)
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 74,5 cm, výška: 55,5 cm, rámování: 61 x 80 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč