Slunečnice
Autor: F. Šnábl
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 36 x 45 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč