38. V zahradě
Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)
Signováno vpravo dole.
Šířka: 42 cm, výška: 34 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 07.10.2024 20:12 SELČ
Zbývá: 17d 17h 6m 38s
Vyvolávací cena: 400 Kč