129. Podzim
Autor: Josef Kadeřábek
(1915 Lahovice - 2002 Praha)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 28,5 cm, výška: 21 cm, rámování: 28,5 x 36
Konec dražby: 07.10.2024 20:42 SELČ
Zbývá: 17d 16h 12m 51s
Vyvolávací cena: 500 Kč