Tanečnice
Autor: Georg Nilsson
(1908 - 1988 Švédsko)
signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Šířka: 57 cm, výška: 43 cm, rámování: 57 x 71 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč