Plachetnice
Autor: Paulsen
( )
signováno vlevo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na sololitu
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 77 x 97 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.08.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 4 000 Kč