Luční kvítí - XL Formát
Autor: Věra Havlíková
(1908 Praha - ?)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 67 cm, výška: 91 cm, rámování: 114 x 90 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč