Akt v pohybu
Autor: Radoslav Valeš
(1966 Plzeň)
Signováno a datováno na reversu, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1994
Šířka: 45,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 56,5 x 52 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč