Krajina
Autor: Radoslav Valeš
(1966 Plzeň)
Signováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 37 cm, výška: 54 cm, rámování: 58 x 40 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč