Kopce u Chřibské
Autor: Miloslav Holý
(1897 Praha - 1974 Praha)
Signováno vpravo dole, místopisné určení, na reversu autroský štítek, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Šířka: 38,5 cm, výška: 27,5 cm, rámování: 47,5 x 60
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.09.2024 21:14 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč