M. Kuchta - Pohled na město
Signováno a datováno vlevo dole. Paspartováno a zaskleno
Technika: akvarel, datace: 1985
Šířka: 30 cm, výška: 39,5 cm, rámování: 58 x 45,5 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.09.2024 20:12 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč