U majáku
Autor: Cölestin Brügner
(1824 - 1887)
signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 22 cm, výška: 15,5 cm, rámování: 26 x 33 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 11.09.2024 20:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 200 Kč