Ženy
Autor: Valdemar Öberg
(1931 Švédsko)
signováno vpravo dole, lištováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61 cm, výška: 50 cm, rámování: 52 x 63 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:35 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč