89. Servis
Autor: Porcelánka Rosenthal Bavaria
( Selb)
5x šálek, konvička a cukřenka. 1ks šálek psasklý. Značeno vespod.
Šířka: 18 cm, výška: 16 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 09.10.2024 20:29 SELČ
Zbývá: 18d 15h 11m 32s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč