Les
Autor: Antonín Volejníček
(1896 Brno)
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno a rámováno
Technika: akvarel, datace: 1920
Šířka: 26,5 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 34 x 35,5
Konec dražby: 10.07.2024 21:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč