Dožínky
Autor: Antonín Volejníček
(1896 Brno)
Signováno vpravo dole v grafice, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 42 cm, výška: 47 cm, rámování: 58,5 x 51,5 cm
Konec dražby: 11.09.2024 20:52 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč