191. Kytice ve váze
Autor: Olga Mandelová
(1928 Trnava, Slovensko)
signováno a datováno vlevo dole
Technika: tempera, datace: 1995
Šířka: 33 cm, výška: 45 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 09.10.2024 21:03 SELČ
Zbývá: 18d 9h 21m 53s
Vyvolávací cena: 1 300 Kč