Zlaté břízky - L Formát
Autor: Otomar Rábl
(1881 Jičín - 1936 Praha)
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno ve francouzkém zdobeném rámu.
Technika: olej na plátně, datace: 1932
Šířka: 65,5 cm, výška: 80,5 cm, rámování: 100,5 x 84,5 cm
Konec dražby: 09.11.2023 20:36 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč